Marketing na sociálních sítích

Udělejte ze své značky kult na sociálních sítích. Na sítích jako je Facebook nebo YouTube tráví převážně mladí lidé nejvíce času.


Lídrem v Česku je jednoznačně Facebook, až daleko za ním se umisťují Twitter, Instagram a další. Mezi „sociální“ weby můžeme zařadit i YouTube, Wikipedia, ale třeba i Mapy.cz, Google Maps a další. Zde všude se pohybují vaši potenciální zákazníci. Chcete-li je oslovit, musíte být zde vidět.

Vytvoření firemního profilu na Facebooku

Využijte možnosti cíleného oslovení velkého množství fanoušků za minimální náklady!

Vaši Stránku vytvoříme a povedeme tak, abychom nejenom získali co nejvíce fanoušků, ale zároveň s nimi zůstali neustále v kontaktu. Pokud budete fanouškům zasílat nekvalitní nebo nezajímavé informace, můžete o ně rychle přijít, a to hlavně pokud se jedná o nové fanoušky. Buďte se svými klienty neustále v kontaktu! Posilujete tím jméno firmy a zároveň získáte neocenitelnou zpětnou vazbu.

Náš tip: Nebojte se na Facebooku uvolněnější komunikace, budete svým zákazníkům mnohem blíže.

Prezentace na Wikipedii

Jste-li firma pro společnost významná (např. máte velký obrat, nabízíte unikátní výrobky), vytvoříme vám stránku na Wikipedii o vaší firmě nebo produktu tak, aby byla bez problému přijata.

Wikipedia je dnes sedmým nejnavštěvovanějších webem na světě. Má-li vaše firma prezentaci na Wikipedii dozví se o vás mnoho lidí a také mnoho lidí navštíví váš web.

Kontakty

CREATION.CZ
Křemešnická 650 (mapa)
393 01 Pelhřimov
(Jihlava 30 km, Tábor 50 km, Jindřichův Hradec 40 km)

Tel.:+420 608 959 399 / +420 607 612 533

info@creation.cz

Máte dotaz?
Potřebujete cenovou nabídku nebo chcete poradit?

Napište nám

Vaše údaje z kontaktního formuláře použijeme pouze na zaslání odpovědi.