Reference
Nacházíte se:

Krahulík

V roce 2015 jsme vyhráli výběrové řízení na dodavatele nového webu.

Jsme velice rádi, že jsme majitele společnosti oslovili nejen výbornou cenovou nabídku, ale také použitými technologiemi a logickým návrhem struktury obsahu.

Těší nás, že díky vynikající spolupráci si nás vybrali jako dodavatele dalších služeb: správy domén, DNS serverů, novoročenek nebo třeba miniwebu Wingy.

Na tomto webu jsme použili špičkové technologie jako ořezové maskování retina obrázků, aby dojem návštěvníka z kvality vzhledu byl nepřekonatelný.

URL: https://www.krahulik.cz

Wingy snack

Wingy je masový snack s příchutí Nature nebo Hot. Jeho praktické balení ukrývá dvě lahodné tyčinky, které spolehlivě zaženou hlad doma i venku a doplní energii kdykoliv v průběhu dne.

Webová prezentace Wingy vznikla jako podpora nově vyráběného produktu společnosti Krahulík a turné kapely Kabát. Slogan „Probuďte v sobě dravce!“ jsme vzali zasvé a pro poměrně netradiční a web a co nejlepší zážitek návštěvníků jsme použili speciální technologii plnobarevných obrázků ve vysokém Retina rozlišení.

Stránky jsou plně optimalizovány pro efektivní načítání na mobilních zařízeních s nejrůznějšími druhy displejů.

Užijte si nádherně zpracované grafické motivy …a probuďte v sobě travce i vy!

URL: https://www.wingy.cz

  • Webové stránky
KrahulíkWingy snack - respozivní webové stránkyKrahulíkWingy snack - respozivní webové stránkyKrahulíkWingy snack - respozivní webové stránky

Kontakty

CREATION.CZ
Křemešnická 650 (mapa)
393 01 Pelhřimov
(Jihlava 30 km, Tábor 50 km, Jindřichův Hradec 40 km)

Tel.:+420 608 959 399 / +420 607 612 533

info@creation.cz

Máte dotaz?
Potřebujete cenovou nabídku nebo chcete poradit?

Napište nám

Vaše údaje z kontaktního formuláře použijeme pouze na zaslání odpovědi.