Marketing v sociálních sítích (Facebook, Wikipedia)

Udělejte ze své značky kult na sociálních sítích. Na sítích jako je Facebook nebo YouTube tráví převážně mladí lidé nejvíce času.

Lídrem v Čechách je jednoznačně Facebook, za ním se umisťují Twitter, Spolužáci.cz, Lidé.cz a Líbimseti.cz. Mezi „sociální“ weby můžeme zařadit i Flickr, Rajče, YouTube, Wikipedia, SlideShare, ale třeba i Mapy.cz, Google Maps a další. Zde všude se pohybují vaši potenciální zákazníci. Chcete-li je oslovit, musíte být zde vidět.

Vytvoření firemního profilu na Facebooku

Využijte možnosti cíleného oslovení velkého množství fanoušků za minimální náklady!

Vaši Stránku vytvoříme a povedeme tak, abychom nejenom získali co nejvíce fanoušků, ale zároveň s nimi zůstali neustále v kontaktu. Pokud budete fanouškům zasílat nekvalitní nebo nezajímavé informace, můžete o ně rychle přijít, a to hlavně pokud se jedná o nové fanoušky. Buďte se svými klienty neustále v kontaktu! Posilujete tím jméno firmy a zároveň získáte neocenitelnou zpětnou vazbu.

Náš tip: Nebojte se na Facebooku uvolněnější komunikace, budete svým zákazníkům mnohem blíže.

Prezentace na Wikipedii

Jste-li firma pro společnost významná (např. máte velký obrat, nabízíte unikátní výrobky), vytvoříme vám stránku na Wikipedii o vaší firmě nebo produktu tak, aby byla bez problému přijata.

Wikipedia je dnes sedmým nejnavštěvovanějších webem na světě. Má-li vaše firma prezentaci na Wikipedii dozví se o vás mnoho lidí a také mnoho lidí navštíví váš web.

Napište nám