Kultivujeme weby

Pěkná grafika se stala samozřejmostí většiny webových stránek. Nesoustřeďte se pouze na prvotní dojem, zaměřte se také na detaily!

Stalo se Vám někdy, že jste nemohli najít tlačítko pro objednání, že jste se na webových stránkách ztratili, že prvky se chovaly jinak než jste čekali? Podobných nešvarů na českých i zahraničních webech naleznete jistě spoustu. My jsme si řekli: Dost už!

I na úkor snížení zisků chceme www stránky vyladit do nejmenších detailů tak, aby se všem dobře ovládal bez ohledu na věk, motoriku rukou či kvalitu zraku. Ani nás nebaví používat denně špatně strukturované weby s nepovedenými ovládacími prvky.

Mějte stále na paměti, že uživatelé jsou vždy jedno klepnutí od zavření stránky.

Přečtěte si více o našich webech, přístupnosti a použitelnosti.

Dodržovat webové standardy je výhoda

Pro všechny naše projekty používáme nejpřísnější standart XHTML 1.0 Strict (nyní plánujeme plné nasazení HTML5), jež zaručuje kompatibilitu s největším počtem prohlížečů a mobilních zařízení. Všechny naše weby jsou validovány a bez chyb. Jedině tak jsme schopni zaručit správné zobrazení prakticky ve všech zařízeních.

S kvalitním webem přicházejí vyšší obraty

Pořiďte si web, na který můžete být pyšní. Buďte i na Internetu lepší než konkurence! Vyžadujte i vy dobře odvedenou práci, která vám získá nové klienty a větší obraty! Kultivujte weby s námi!

Pokud se chcete o jednotlivých metodách dozvědět více, přečte si sekce: Webová přístupnost a použitelnost, Etický kodex. O tvorbě webových stránek se dozvíte více v sekci Webové aplikace a WWW stránky.

Napište nám