My jsme CREATION.CZ

Jsme reklamní a internetová agentura se sídlem v Pelhřimově, kraj Vysočina. Do naší působnosti patří nejen města Jihlava, Třebíč, Havlíčkův Brod, Humpolec a Tábor, ale celá Česká republika.

Uvědomujeme si, jak je dnes nutné mít partnera, který vám nabídne kvalitní, spolehlivá řešení a dlouhodobou spolupráci. Našim klientům pomáháme plnit cíle efektivním využitím webových řešení a on-line marketingu. Navrhujeme strategii, zajišťujeme kompletní realizaci včetně analýzy cílů, firemní identity, tiskovin, aplikací na zakázku. Poskytujeme hosting (prostor na serveru pro vaše prezentace a emaily), servis i analýzy úspěšnosti. Kvalitní a moderní web není náklad, ale rychle návratná investice.

Nabízíme tvorbu webových stránek, internetových obchodů, rezervačních systémů i webových aplikací na zakázku, včetně aplikací pro Facebook. Z oblasti grafiky potom tvorbu firemní identity, loga, tiskovin, zajišťujeme velkoplošný tisk i webdesign. Vlastníme plně vybavený fotoateliér v Pelhřimově, nabízíme produktové, reklamní a módní fotografie.

Sebereflexe

Nespokojíme se s průměrností. Chceme, aby dokončené projekty byly naší vizitkou, pod kterou se rádi podepíšeme.

Spolupracujete s odborníky

Zaměstnáváme pouze vzdělané odborníky. Každý člen našeho týmu je oborově specializován a vyškolen. Jsme schopni nabídnout komplexní řešení vašich požadavků: v našem týmu jsou odborníci na marketing, grafiku a design, programátoři, fotografové a další.

Nabízíme rozšiřitelná řešení

Všechna naše internetová řešení jsou koncipována tak, aby byla do budoucna snadno rozšiřitelná, lehce redesignovatelná. Součástí realizace jsou také následné kontroly stavu webové prezentace a aktivní návrhy změn ze statisticky sebraných dat.

Práci chápeme jako partnerství

Naše práce nekončí s realizací a předáním projektu. S většinou našich klientů pracujeme na bázi partnerství a stáváme se jejich partnery při řešení marketingu a využití moderních technologií.

Mluví za nás výsledky

Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti a úspěšné projekty.

Napište nám